Czas na kolejną dawkę wiedzy. Ruszyły zapisy na webinar ➡ Architektura a kosmos. Jak urządzić wygodne mieszkanie na Marsie?

Czas na kolejną dawkę wiedzy. Ruszyły zapisy na webinar ➡ Architektura a kosmos. Jak urządzić wygodne mieszkanie na Marsie?

03 grudnia 2020 13:34

Zapraszamy na kosmiczny webinar! 

Architektura a kosmos. Jak urządzić wygodne mieszkanie na Marsie?

15.12.2020 r. (wtorek), godz. 12:00

Zapisz się: https://webinar.getresponse.com/wgbRf/architektura-kosmiczna

W PROGRAMIE:

  • Czym jest architektura na Ziemi?
  • Czym jest architektura w kosmosie? 

            - Architektura kosmiczna? A na co to komu? Zawód: kosmiczny architekt

            - Wyzwania przed architekturą kosmiczną

            - Architektura kosmiczna kiedyś, dziś i w przyszłości

  • Projekty: 

            - Kosmos na wyciągnięcie ręki - Gallivanter. Space + Science + Spirituality concept

            - Milionowe miasto na Marsie - MARS Project 

SPOTKANIE POPROWADZI

Wiktoria Dziaduła - wierzę, że prawdziwe innowacje powstają na styku różnych dziedzin. Praca w interdyscyplinarnych zespołach jest świetną okazją do nowego spojrzenia na dany temat i pozwala dostrzec rzeczy z pozoru ze sobą niepowiązane. Dlatego w działaniach skupiam się na rozwoju swoich największych zainteresowań - sztuki, nauki i technologii. Aktywnie uczestniczę w wydarzeniach, warsztatach i szkoleniach tematycznych - jako organizator, prelegent, uczestnik lub wolontariusz. Poza byciem kosmicznym geekiem, jestem studentką na studiach II stopnia na Wydziale Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach (co się wcale nie wyklucza, bo właśnie pracuję nad projektem dyplomowym na temat analogowych habitatów kosmicznych), działam też w Radzie Studentów przy Prezesie Polskiej Agencji Kosmicznej. Rozwijam się jako liderka w Studenckim Forum Business Centre Club w Katowicach, a w czwartkowe wieczory odkrywam kolejne dziedziny astrobiologii wraz z Polskim Towarzystwem Astrobiologicznym AstroBio.


Udział w webinarze jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich. Aby aktywnie uczestniczyć w wydarzeniu należy zapisać się i połączyć poprzez GetResponse.

Zapraszamy!

UE UE