Virtual Wednesday Innovation Night #9

Virtual Wednesday Innovation Night #9

30 listopada 2020 11:30

Zapraszamy na VIRTUAL WEDNESDAY INNOVATION NIGHT #9, cykliczne spotkania łączące przedsiębiorców, innowatorów, naukowców, inwestorów, pomysłodawców, mentorów, badaczy, studentów i aktywnych uczestników ekosystemu innowacji, startupów oraz przedsiębiorczości z województwa podkarpackiego. 

Zobacz czym jest Wednesday Innovation Night: https://www.youtube.com/watch?v=S0madJY0DJY

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ: https://webinar.getresponse.com/wgbRf/win9-formy-wsparcia

Formy wsparcia dla przedsiębiorców oraz innowacyjnych pomysłów

09.12.2020 r. (środa), godz. 17:00

Spotkanie poprowadzi: Wojciech Fiksa, Project Manager WIN

W PROGRAMIE:

Paweł Goclon - Botmod sp. z o.o.

  • Łączenie pasji z pracą i umiejętnościami, historia projektu który zaczął się od marzeń. 
  • Od pomysłu do komercjalizacji dzięki funduszom europejskim. 

Rafał Cencora - HugeTECH

  • Fools Friends and Family - w 2020 kto przejął rolę pierwszego inwestora i gdzie go znaleźć?

Agnieszka Godawska - RARR/Platformy Startowe "Start In Podkarpackie"

  • Rola managera inkubacji
  • Inkubacja i dojrzewanie startupów
  • Przykłady pomysłowych statupów z regionu 
  • Popularność platformy Start In Podkarpackie

Krzysztof Borowicz - Podkarpackie Centrum Innowacji

  • Program grantowy PCI na prace B+R jednostek naukowych

Natalia Rymarczuk - Poznański Park Technologiczno-Naukowy

  • Program - Erasmus dla Młodych Przedsiębiorców

PRELEGENCI:

Paweł Goclon - Prezes Zarządu Botmod sp. z o.o.

Rafał Cencora - współtwórca Podkarpackiej Przestrzeni Kreatywnej-KWADRAT, Fundacji INUP – Podkarpackiej Koalicji Startupów, a także koordynator inkubatorów Samsung. Obecnie rozwija spółkę Hugetech, która realizuje projekt akceleratora „Idea Global” oraz programu inkubacyjnego w ramach Platform Startowych "Start In Podkarpackie". Wspiera funkcjonowanie i rozwój miejskiego programu akceleracyjnego Rzeszów Startup Akcelerator. Od lat zajmuje się wspieraniem ekosystemu startupowego w całej Polsce i szukaniem kasy dla startupów. 

Agnieszka Godawska - pracownik Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., zastępca Kierownika Projektu w projekcie Platformy Startowe "Start In Podkarpackie". Posiada wieloletnie doświadczenie w rozwijaniu przedsiębiorczości na terenie Podkarpacia. Specjalizuje się w pomocy przedsiębiorcom, przede wszystkim w przygotowaniu i rozliczaniu projektów unijnych. Obecnie zajmuje się pomocą startupom w tworzeniu modeli biznesowych, poszukiwaniu źródeł finansowania ich przedsięwzięć.  

Krzysztof Borowicz - Dyrektor ds. Rozwoju Technologii w PCI. Autor i współautor ponad 100 projektów dotacyjnych, w tym związanych z wdrażaniem innowacji, komercjalizacją i transferem technologii, wprowadzaniem do praktyki nowoczesnych metod edukacyjnych czy realizacją międzynarodowych projektów partnerskich. Od ponad 15 lat współpracuje z jednostkami samorządu terytorialnego, przedsiębiorstwami, organizacjami pozarządowymi oraz jednostkami sektora oświaty i nauki w zakresie kompleksowego zarządzania projektami dofinansowanymi ze środków UE jak również tworzenia i koordynacji zespołów projektowych, badania i analiz rynku, opracowywania dokumentów strategicznych, tworzenia modeli biznesowych i ścieżek rozwoju inwestycji, modelowania procesów oraz wdrażania skutecznych procedur i narzędzi monitoringowych. Prowadzący szkolenia i doradztwo o tematyce zarządzania projektami z wykorzystaniem nowoczesnych metody nauczania bazujących na technologiach informacyjno-komunikacyjnych. W okresie 07.2019 - 09.2020 Menedżer ds. Programu grantowego PCI. Przedstawiciel PCI w Radzie Inkubatora Technologicznego Podkarpackiego Parku Naukowo-Technologicznego „Aeropolis”. Zastępca Przewodniczącego Komitetu Alokacji Zasobów Podkarpackiego Centrum Innowacji. 

Natalia Rymarczuk - od ponad 10 lat wspiera rozwój pomysłów i przedsiębiorstw; współpracuje z firmami, nauką i organizacjami związanymi z innowacyjnością. W PPNT od 2016 roku pracuje ze startupami, spinoff-ami i partnerami ze środowiska biznesowego. Wspiera też innowatorów w projektach międzynarodowych, które pomagają w rozwoju ich wiedzy, biznesu i technologii. Prowadzi warsztaty z kreowania innowacji, w tym z modeli biznesowych. Pasjonatka zdobywania wiedzy międzysektorowej i wdrażania jej w codziennej pracy.


Udział w webinarze jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich. Aby aktywnie uczestniczyć w wydarzeniu należy zapisać się i połączyć poprzez GetResponse.

Virtual Wednesday Innovation Night jest ogniwem łączącym innowatorów z inwestorami, pomysłodawców z mentorami, badaczy z funduszami i uczestnikom ekosystemu - pomaga odnaleźć się Wam nawzajem i współpracować. Nie jest to zwykła konferencja, więc zapomnij o sprzedaży i marketingu, a przygotuj się na ułatwiony networking i kreatywne wystąpienia!

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ: https://webinar.getresponse.com/wgbRf/win9-formy-wsparcia

Zapraszamy!

Zespół PCI

UE UE