Ruszyły zapisy na webinar ➡ "Przygotowanie laboratoriów do cyfrowej transformacji". Zapraszamy!

Ruszyły zapisy na webinar ➡ "Przygotowanie laboratoriów do cyfrowej transformacji". Zapraszamy!

17 listopada 2020 11:23

Zapraszamy na kolejny webinar z serii czwartkowych spotkań z Podkarpacką Siecią Laboratoriów Badawczych i Wzorcujących:

Przygotowanie laboratoriów do cyfrowej transformacji

26.11.2020 r. (czwartek), godz. 12.00

ZAPISZ SIĘ: https://webinar.getresponse.com/wgbRf/przygotowanie-laboratoriow

Cyfrowa transformacja jest procesem, który ma na celu wykorzystanie rozwiązań informatycznych do zoptymalizowania i zautomatyzowania większości zadań realizowanych w laboratorium.

W trakcie spotkania nasi prelegenci przedstawią praktyczny przewodnik – mapę drogową, jak przygotować się do cyfrowej transformacji. Opowiedzą również, dlaczego warto odrobić „pracę domową” zanim laboratorium w pełni zaangażuje się w cyfrową zmianę.

SPOTKANIE POPROWADZĄ:

Paweł Gawkowski – COO Solution4Labs

Manager, z branżą IT związany od ponad 10 lat. Doświadczenie zdobywał w wielu projektach cyfryzacji przedsiębiorstw, m.in. z sektora medycznego, laboratoryjnego, budowlanego, a także usługowego. Pomagał firmom zarówno jako analityk biznesowy, architekt systemów, wdrożeniowiec oraz project manager. Obecnie zarządza spółką Solution4Labs, jedynym w Polsce, Wielkiej Brytanii i Francji autoryzowanym reprezentantem Thermo Fisher Scientific w zakresie systemów do zarządzania laboratoriami i ich procesami, w ramach której prowadzi wiele projektów wdrożeń systemów LIMS, w tym największy tego typu projekt na świecie.

Bartosz Michałowski – Head of Business Development Solution4Labs

Konsultant biznesowy z 20-to letnim doświadczeniem w pracy z firmami z różnych branż – od FMCG, poprzez farmację, aż po branżę chemiczną i nowe technologie. Doradzał w zakresie transformacji cyfrowej, digitalizacji procesów, projektowania i wdrażania rozwiązań IT. Posiada doświadczenie w zarządzaniu zmianą, komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej. Aktualnie pomaga laboratoriom w zaplanowaniu i zabudżetowaniu projektów cyfrowej transformacji.

Udział w webinarze jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich. Aby aktywnie uczestniczyć w wydarzeniu należy zapisać się i połączyć poprzez GetResponse.

Zapraszamy!

UE UE