Ruszyły zapisy na webinar ➡ Metodologia Network Thinking

Ruszyły zapisy na webinar ➡ Metodologia Network Thinking

02 października 2020 09:00

Podkarpackie Centrum Innowacji zaprasza na webinar pt.: 

Metodologia Network Thinking

15.10.2020 (czwartek), godz. 12:00

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ: https://webinar.getresponse.com/wgbRf/network-thinking

W PROGRAMIE:

  • Rozwiązywanie problemów świata postcovidowego przy pomocy Metodologii Network Thinking  
  • Jak szybko wdrożyć nowe strategie, aby zbudować silniejszą markę cyfrową?
  • Kim są Cyfrowi liderzy jutra?
  • Jak zdefiniować swój cel?

Network Thinking to metodologia łącząca proces innowacji z networkingiem. Myślenie sieciowe czyli Network Thinking to kluczowa kompetencja dla budowy strategicznej sieci kontaktów, budowy międzynarodowych partnerstw i zarządzania wspólnotami innowacji. Strategiczny networking pozwala przyspieszać procesy innowacji wewnątrz organizacji oraz zarządzać innowacyjnym ekosystem. Metodologia powstała na bazie badań naukowych dr Darii Tataj i Prof. Manuela Castells. Badania zostały przeprowadzone w ponad 30 krajach, w których myślenie sieciowe jest stosowane przez ponad 1000 organizacji w Europie tworzących Wspólnoty Wiedzy i Innowacji Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii. Dr Tataj jest jedną z kluczowych osób, które stworzyły EIT, była także szefem doradców Komisarza UE d/s Nauki i Innowacji, a obecnie doradza nowej Komisji Europejskiej w kwestiach związanych z innowacjami dla zrównoważonego rozwoju Europy.

SPOTKANIE POPROWADZI:

Dr Daria Tataj - Założycielka i CEO firmy Tataj Innovation, jest światowym ekspertem w dziedzinie innowacji i myślenia sieciowego. Dr. Tataj była szefową doradców Carlosa Moedas, Europejskiego Komisarza ds. Badań, Nauki i Innowacji. Odegrała kluczową rolę w tworzeniu EIT Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii. Digital Leader’17 Światowego Forum Ekonomicznego, w 2019 nominowana do rankingu TOP 100 Kobiet Liderek w Hiszpanii. Rozwiązania Network Thinking komercjalizowane przez Tataj Innovation Studio w Barcelonie inspirują i uczą przedsiębiorców jak rozwijać innowacyjny biznes poprzez budowę sieci.


Udział w webinarze jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich. Aby aktywnie uczestniczyć w wydarzeniu należy zapisać się i połączyć poprzez GetResponse.

Zapraszamy!

UE UE