Przekazanie terenu budowy pod nową siedzibę PCI

Przekazanie terenu budowy pod nową siedzibę PCI

15 września 2020 11:54

W siedzibie PCI, nastąpiło oficjalne przekazanie terenu budowy nowego obiektu pod nowy obiekt Podkarpackiego Centrum Innowacji. Nowoczesna siedziba spółki powstanie przy ulicy Lenartowicza 6 w Rzeszowie w bezpośrednim sąsiedztwie istniejącego już budynku przy ul. Lenartowicza 4.  Generalnym Wykonawcą inwestycji jest firma BAUDZIEDZIC.

W nowopowstałym  budynku znajdą się pracownie i warsztaty. Zaprojektowano również dużą salę do organizacji konferencji, spotkań i szkoleń, a w podziemnym parkingu dostępna będzie stacja do ładowania samochodów elektrycznych. Dla użytkowników pracowni zostanie wydzielona przestrzeń do wypoczynku.

Przekazanie terenu budowy pod nową siedzibę PCI poprzedziła wizja lokalna wewnątrz budynku, który zostanie poddany wyburzeniu, wizja terenu przyległego do budynku oraz przekazanie stosownych dokumentów. W najbliższych dniach teren inwestycji zostanie ogrodzony i zabezpieczony przez pracowników firmy BAUDZIEDZIC.

W spotkaniu uczestniczyli: Łukasz Pękala kierownik budowy BAUDZIEDZIC, Rafał Sobczyk zastępca kierownika budowy BAUDZIEDZIC a także Marcin Dygoń dyrektor ds. Finansów i Administracji w PCI, Agnieszka Lachowicz specjalista ds. zakupów i zamówień publicznych w PCI, Kamil Nawrot radca prawny w PCI. 

UE UE