VII Dni Otwarte Funduszy Europejskich (DOFE)

VII Dni Otwarte Funduszy Europejskich (DOFE)

23 września 2020 17:00

Zapraszamy na wspólne świętowanie VII Dni Otwartych Funduszy Europejskich (DOFE).

W tym roku organizatorzy stanęli przed koniecznością zmiany formuły wydarzenia i po raz pierwszy odbędzie się ono w wersji on-line.

Termin: 24-26 września 2020 r. 

Dni Otwarte mają na celu promocję efektów projektów zrealizowanych na terenie województwa podkarpackiego przy udziale Funduszy Europejskich, jak również zachęcenie do aplikowania oraz korzystania z Funduszy Europejskich. 

Zgodnie z nową formułą wydarzenia przygotowane zostały specjalne, wirtualne stoiska, na których możliwe będzie obejrzenie prezentacji poszczególnych projektów współfinansowanych z Unii Europejskiej. Podczas transmitowanych na żywo paneli eksperci opowiedzą o tym, jak skorzystać z Funduszy Europejskich, a także o wsparciu dla gospodarki w dobie pandemii.

Wydarzenie uatrakcyjnią liczne warsztaty online oraz mini koncert. Organizatorzy zadbali również o najmłodszych uczestników DOFE, przygotowując dla nich specjalną strefę z materiałami do pobrania (rebusy, kolorowanki itp.).

Nasze stoisko znajdziecie na stronie: http://www.bit.ly/dofepci

Program wydarzenia: http://dofe.podkarpackie.eu/images/pdf/program_dofe.pdf

Zachęcamy również do uczestnictwa w edycji ogólnopolskiej, która odbędzie się w dniach 25-27 września 2020 r. za pośrednictwem platformy http://dniotwarte.eu/.

UE UE