Zapraszamy na webinar ➡ Revas - historia sukcesu i budowania startupu

Zapraszamy na webinar ➡ Revas - historia sukcesu i budowania startupu

24 września 2020 10:00

Zapraszamy do wzięcia udziału w webinarze, podczas którego Wojciech Pitura podzieli się swoim doświadczeniem oraz płynącymi z niego wskazówkami. 

Revas - historia sukcesu i budowania startupu

01.10.2020 (czwartek), godz. 12:00

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ: https://webinar.getresponse.com/wgbRf/revas

W PROGRAMIE:

  • Jaką drogę przeszedł nasz prelegent od pomysłu do komercjalizacji rozwiązania,
  • O czym warto pamiętać na etapie projektowania i rozwoju,
  • Jakie ryzyka czają się po drodze.

SPOTKANIE POPROWADZI:

Wojciech Pitura – przedsiębiorca, wykładowca, trener, doradca biznesowy

Współwłaściciel oraz Prezes Zarządu Revas sp. z o.o., wieloletni pracownik naukowo-dydaktyczny Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie. Wykładowca WSPIA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej. Certyfikowany trener symulacji biznesowych, który od 10 lat prowadzi lekcje, zajęcia, szkolenia z wykorzystaniem gier decyzyjnych dla uczniów, studentów, pracowników firm. Posiada bogate doświadczenie w tworzeniu gier decyzyjnych/symulacji biznesowych dla uczniów i studentów. Jest autorem lub współautorem takich symulacji jak Warsztat samochodowy, Biuro podróży, Serwis IT, Salon fryzjerski, Firma transportowa, Salon kosmetyczny, Wirtualny Oddział, Wirtualna klinika, Innowacyjne Przedsiębiorstwo Produkcyjne czy Wirtualny Doradca. Były członek Komitetu Inwestycyjnego funduszu seed capital Innofund oraz były  przewodniczący rad nadzorczych Lamode sp. z o.o.  oraz Mobitouch sp. z o.o.. Doktorant Szkoły Głównej Handlowej. Posiada certyfikat z zarządzania projektami PRINCE2® Foundation. 


Udział w webinarze jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich. Aby aktywnie uczestniczyć w wydarzeniu należy zapisać się i połączyć poprzez GetResponse.

Zapraszamy!

UE UE