Virtual Wednesday Innovation Night #7 - Wycena startupów oraz instrumenty wsparcia dla przedsiębiorczości

Virtual Wednesday Innovation Night #7 - Wycena startupów oraz instrumenty wsparcia dla przedsiębiorczości

18 września 2020 09:00

Zapraszamy na VIRTUAL WEDNESDAY INNOVATION NIGHT #7, cykliczne spotkania łączące przedsiębiorców, innowatorów, naukowców, inwestorów, pomysłodawców, mentorów, badaczy, studentów i aktywnych uczestników ekosystemu innowacji, startupów oraz przedsiębiorczości z Województwa Podkarpackiego. 

Zobacz czym jest Wednesday Innovation Night: https://www.youtube.com/watch?v=S0madJY0DJY

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ https://webinar.getresponse.com/wgbRf/win-7

Wycena startupów oraz instrumenty wsparcia dla przedsiębiorczości

30.09.2020 (środa), godz. 17:00

Spotkanie poprowadzi: Kacper Moczarny, Project Manager WIN

AGENDA:

17:00 – 17:05 Otwarcie Wednesday Innovation Night #7

17:05 – 17:35 Wycena wartości niematerialnych i prawnych (IP) oraz firm we wczesnej fazie rozwoju, Bartek Kurylak – Polska Grupa Audytorska

 • Wartości niematerialne i prawne oraz start-upy.
 • Kiedy najczęściej dokonuje się wyceny WNIP oraz startupów?
 • Charakterystyka metod wyceny WNIP i startupów.

 • Specyficzne kwestie związane z wyceną WNIP i startupów.

17:35 – 17:50 Zaproszenie do projektu – „Denotacyjna Inżynieria Języków Programowania”, prof. Andrzej Blikle

 • Środowiska softwarowe — projektanta języków programowania i programisty.
 • Dlaczego przemysł softwareowy jest tu, gdzie jest? 

 • Jaka jest droga do zmiany?

17:55 – 18:10 Przed czym się chronić w Funduszach UE, Michał Janas - Właściciel MJC sp. z o.o.

 • Jak zaplanować projekt i o czym nie zapomnieć?
 • Ponoszenie wydatków w projekcie - dlaczego nie wszystko może być kwalifikowane?

 • Rezultaty projektu. Czy trzeba je osiągnąć i jak je dokumentować?

18:10 – 18:25 Nawigator finansowy - różne formy finansowania transformacji cyfrowej przedsiębiorstw, dr Piotr Kryjom - Ekspert Platformy Przemysłu Przyszłości

 • Zasady działania usługi Platformy Przemysłu Przyszłości w zakresie łączenia pomysłów biznesowych.

 • Aktualne źródła ich finansowania ze środków publicznych. 

* Godziny mogą ulec zmianie w przypadku pojawienia się dużej ilości pytań od uczestników.

PRELEGENCI:

Bartek Kurylak - absolwent Wydziału Finansów (specjalność: Rewizja Finansowa) na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie a także Avans Hogeschool Business School of Breda (International Management).

Od 2013 r. jest współzałożycielem i Partnerem Zarządzającym w Polskiej Grupie Audytorskiej, sieci firm audytorskich, księgowych i doradczych zajmujących się głównie audytem i doradztwem transakcyjnym, w tym wycenami spółek, WNIP oraz procesami due diligence.

Prof. Andrzej Blikle - naukowiec w obszarze informatyki teoretycznej, a także - zgodnie z rodzinną tradycją - mistrz cukierniczy. 

Obecnie prowadzi firmę doradczo-szkoleniową Andrzej Blikle Doradca w obszarze zarządzania jakością oraz samoorganizacji turkusowej. Od 1997 r. zaprasza na poświęcone tym tematom otwarte konwersatoria. Obecnie w formacie on-line. 

Jest członkiem Europejskiej Akademii Nauk, Rady Języka Polskiego i ponad 20 innych organizacji.

Michał Janas - właściciel MJC sp. z o.o. Dla swoich klientów pozyskał i rozliczył kilkaset projektów o łącznym budżecie przekraczającym 300 mln zł. Pasjonat zarządzania projektami. 

Dr Piotr Kryjom - Ekspert Platformy Przemysłu Przyszłości, doktor nauk ekonomicznych, absolwent Instytutu Przedsiębiorstwa Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, Europeistyki Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wydziału Administracji i Biznesu Uniwersytetu w Tampere w Finlandii. Ekspert z zakresu funduszy Unii Europejskiej i programów wsparcia przedsiębiorczości Ministerstwa Rozwoju, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i Mazowieckiej Jednostki Projektów Unijnych. Uczestnik misji eksperckich w ramach Programu Partnerstwa Wschodniego na Ukrainę i do Tadżykistanu, specjalista w zakresie wsparcia przedsiębiorstw, funduszy seed capital, funduszy pożyczkowych i poręczeniowych, prac b+r przedsiębiorstw oraz internacjonalizacji.

Udział w webinarze jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich. Aby aktywnie uczestniczyć w wydarzeniu należy zapisać się i połączyć poprzez GetResponse. Transmisja z webinaru prowadzona będzie także na Facebooku, jednak bez możliwości udziału w dyskusji.  

Virtual Wednesday Innovation Night jest ogniwem łączącym innowatorów z inwestorami, pomysłodawców z mentorami, badaczy z funduszami i uczestnikom ekosystemu - pomaga odnaleźć się Wam nawzajem i współpracować. Nie jest to zwykła konferencja, więc zapomnij o sprzedaży i marketingu, a przygotuj się na ułatwiony networking i kreatywne wystąpienia!

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ – https://webinar.getresponse.com/wgbRf/win-7

Zapraszamy!

Zespół PCI

UE UE