Ruszyły zapisy na webinar ➡ "Gdy słuchasz i mówisz - o sztuce komunikacji". Zapraszamy!

Ruszyły zapisy na webinar ➡ "Gdy słuchasz i mówisz - o sztuce komunikacji". Zapraszamy!

27 sierpnia 2020 11:08

Zapraszamy na kolejny interesujący webinar:

"Gdy słuchasz i mówisz — o sztuce komunikacji"

01.09.2020 (wtorek), godz. 12:00

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ https://webinar.getresponse.com/wgbRf/gdy-sluchasz-i-mowisz

Budowanie dobrych relacji z ludźmi:

  • Sztuka uważności - umiejętność skupienia się na drugim człowieku,
  • Sztuka mówienia - asertywna rozmowa, metoda wygrał-wygrał, postawa coacha w miejsce prokuratora, budowanie konsensusu.

SPOTKANIE POPROWADZI:

Prof. Andrzej Blikle - naukowiec w obszarze informatyki teoretycznej, a także - zgodnie z rodzinną tradycją - mistrz cukierniczy. 

Obecnie prowadzi firmę doradczo-szkoleniową Andrzej Blikle Doradca w obszarze zarządzania jakością oraz samoorganizacji turkusowej. Od 1997 r. zaprasza na poświęcone tym tematom otwarte konwersatoria. Obecnie w formacie on-line. 

Jego książka „Doktryna jakości – rzecz o skutecznym zarządzaniu” zajęła w 2015 r. I miejsce w kategorii „Najlepszy poradnik ekonomiczny” w konkursie Economicus 2015 organizowanym przez „Dziennik Gazeta Prawna”, a w 2016 r. otrzymała nagrodę Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie „za najlepszą pracę z zakresu nauk o przedsiębiorstwie w latach 2014 – 2015”. 

Jest członkiem Europejskiej Akademii Nauk, Rady Języka Polskiego i ponad 20 innych organizacji.

Udział w webinarach jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich. Aby aktywnie uczestniczyć w wydarzeniach należy zapisać się i połączyć poprzez GetResponse

Zapraszamy!

UE UE