Ciekawi prelegenci na Konferencji #PdlaP

Ciekawi prelegenci na Konferencji #PdlaP

03 lipca 2020 15:42

Konferencja „Przedsiębiorcy dla Przedsiębiorców” transmitowana z G2A Areny przez Internet 30 czerwca br. zgromadziła ciekawych prelegentów. Wystąpili praktycy, właściciele firm oraz eksperci. Prelegenci dla uczestników byli dostępni online.

Jednym z nich był Krzysztof Sarnecki (Prezes QUEST Change Managers), który poruszył temat „Prowadzenie biznesu i przywództwa w Nowej Rzeczywistości”. W trakcie wydarzenia wystąpił również Dawid Zieliński (Prezes Columbus Energy S.A.) prezentując wnioski, jak firmy poradziły sobie na początku pandemii i jak będą funkcjonować w najbliższej przyszłości. Aneta Gieroń (Redaktora Naczelna VIP Business & Styl) przedstawiła możliwości promowanie się firm w czasach kryzysu i podczas koronawirusa. Ryszard Jania (Prezes Wschodniego Sojuszu Motoryzacyjnego) mówił o branży motoryzacyjnej przed, w trakcie i po pandemii na tle innych branż na Podkarpaciu. Beata Rapa (Dyrektor Regionu BGK) informowała o możliwościach finansowania działalności przez Bank Gospodarstwa Krajowego.

Następni prelegenci poruszali równie ciekawe tematy. Sabina Kamińska (Przestrzeń Rozwoju Trening Coaching Doradztwo) przybliżyła kompetencje lidera w czasach wymuszonej transformacji. Katarzyna Nosalska (Wiceprezes Zarządu Platforma Przemysłu Przyszłości) prezentowała proces transformacji cyfrowej w sektorze MŚP. Jacek Kubrak (Prezes PCI) mówił o inspiracyjnych trendach i kierunkach dla rozwoju biznesu w nadchodzącej dekadzie, a dr Henryk Pietrzak (Dyrektor Instytutu Psychologii Collegium Humanum Szkoły Głównej Menadżerskiej) o zarządzaniu strachem i jego wpływie na kadrę pracowniczą. 

UE UE