Biznes i trendy przyszłości w czasach koronawirusa

Biznes i trendy przyszłości w czasach koronawirusa

01 lipca 2020 15:38

Konferencja „Przedsiębiorcy dla Przedsiębiorców” transmitowana z G2A Areny przez Internet 30 czerwca br. dostarczyła wielu praktycznych informacji dla przedsiębiorców z sektora MŚP.  Dobre praktyki i merytoryczne wskazówki to skuteczna inspiracja do rozwoju biznesu, zbieżnego z globalnymi trendami dla różnych branżach, ze szczególnym uwzględnieniem pandemii, jej skutków i prognoz na przyszłość.

Wczorajsze wydarzenie było szansą dla podkarpackich firm, które chcą i mają możliwość rozwijać się w trakcie epidemii koronawirusa. W ramach konferencji odbyły się seminaria, dyskusje panelowe, prezentacje i pokoje tematyczne, w których uczestniczyli właściciele mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z Podkarpacia.

Konferencję PdlaP przeprowadzono w przestrzeni wirtualnej. W ten sposób eksperci przekazali doświadczenie i wiedzę, jak  przygotować się na kolejną falę pandemii, prowadzić biznes w nowej i zmieniającej się rzeczywistości, a także wykorzystać komercyjne narzędzia rozwoju i instrumenty finansowe do rozwijania własnej firmy. Organizatorem i inicjatorem wydarzenia byli członkowie Koalicji na rzecz Regionalnego Ekosystemu Innowacji i Startupów.

UE UE