Rozwijaj biznes podczas pandemii z trendami przyszłości

Rozwijaj biznes podczas pandemii z trendami przyszłości

18 czerwca 2020 17:21

W trudnym czasie panującej pandemii koronawirusa COVID-19, w sytuacji odmrożenia gospodarki i w okresie przewidywanego kryzysu, dla podkarpackich przedsiębiorców zaplanowano Konferencję #PdlaP. Prelegenci  i eksperci przekażą dobre praktyki, rozwiązania i inspiracje, które mogą pomóc im mierzyć się z dzisiejszą rzeczywistością.

Uczestnicy konferencji poznają sposoby prowadzenia biznesu w nowej rzeczywistości, komercyjne narzędzia finansowania dla rozwoju biznesu, zagadnienia prawne i kadrowe, dobre praktyki i rozwiązania wdrożone w MŚP w czasie pandemii, trendy dla biznesu 2030, a także wdrażanie technologii i innowacji.

Konferencja jest bezpłatna i dedykowana dla właścicieli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z Podkarpacia. Konferencja „Przedsiębiorcy dla Przedsiębiorców” już we wtorek (30 czerwca br.) w godzinach 9:00–16:00. Organizatorem wydarzenia jest Koalicja na rzecz Regionalnego Ekosystemu Innowacji i Startupów. Szczegóły i rejestracja na stronie internetowej: http://pdlap.pl/

UE UE