Konferencja Przedsiębiorcy dla Przedsiębiorców

Konferencja Przedsiębiorcy dla Przedsiębiorców

12 czerwca 2020 16:50

Globalne trendy dla biznesu, światowe raporty, instrumenty wsparcia oraz wiedza ekspertów podczas wystąpień, prezentacji i webinarów. To merytoryka konferencji „Przedsiębiorcy dla Przedsiębiorców” zaplanowanej na wtorek (30 czerwca br.) w godzinach 9:00–16:00. Wydarzenie jest szansą dla podkarpackich firm MŚP, które chcą i mają możliwość rozwijać się w trakcie epidemii koronawirusa.

W ramach konferencji odbędą się seminaria, dyskusje panelowe, prezentacje i zamknięte pokoje tematyczne, a także wieczorny networking na żywo. Wystąpią przedsiębiorcy, menedżerowie, właściciele firm i eksperci-praktycy gotowi podzielić się narzędziami i dobrymi praktykami, których implementację w firmie warto rozważyć teraz lub w niedalekiej post-pandemicznej przyszłości. Wydarzenie będzie transmitowane z G2A Areny przez Internet.

Konferencja jest otwarta i bezpłatna. Prelegenci będą dostępni online, gdzie podzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą. Organizatorem wydarzenia jest Koalicja na rzecz Regionalnego Ekosystemu Innowacji i Startupów. Szczegóły i rejestracja na stronie internetowej: https://pdlap.org/ 

UE UE