Dziękujemy za zaangażowanie w Akcję „Drukujemy dla Medyków”

Dziękujemy za zaangażowanie w Akcję „Drukujemy dla Medyków”

25 maja 2020 15:20

To wspólna inicjatywa Podkarpackiego Centrum Innowacji, Klastra IT, firmy HugeTech i Hammerland Design oraz wielu przedsiębiorstw, instytucji i organizacji funkcjonujących na co dzień w Regionalnym Ekosystemie Innowacji i Startupów. Celem akcji była produkcja przyłbic ochronnych dla personelu medycznego (lekarzy, pielęgniarek i ratowników medycznych). 

Za pomoc i zaangażowanie dziękujemy następującym firmom: m.in. Fiberlogy, 4mobility, Germanitas, e-bi, Electricall, Pointpack, Hanex, Fundacji Magnezyty, Podkarpackiego Klubu Biznesu, Kartony24, Plast-Spaw, Guliders, Drukarni Barwiński, Stowarzyszenia Honorowych Podhalańczyków, Wydziału Chemicznego Politechniki Rzeszowskiej.

Nieocenione jest również zaangażowanie wielu osób prywatnych, które wspierały organizację projektu, dokonywały wpłat finansowych, przekazywały komponenty czy też udostępniły swoje drukarki 3D do produkcji przyłbic. Dziękujemy za zaangażowanie wolontariuszom ze Związku Strzeleckiego "Strzelec" Józefa Piłsudskiego w Rzeszowie oraz Hufca ZHP Rzeszów, osobom prywatnym oraz anonimowym przedsiębiorcom i przedstawicielom biznesu za pomoc i wsparcie tej szlachetnej akcji.

Mamy satysfakcję, że Podkarpackie Centrum Innowacji jest jednym z facylitatorów Akcji „Drukujemy dla Medyków”.

UE UE