Virtual Wednesday Innovation Night #5 - Aktywacja innowacji w czasach kryzysu

Virtual Wednesday Innovation Night #5 - Aktywacja innowacji w czasach kryzysu

21 maja 2020 18:00

Zapraszamy na VIRTUAL WEDNESDAY INNOVATION NIGHT #5, cykliczne spotkania łączące przedsiębiorców, innowatorów, naukowców, inwestorów, pomysłodawców, mentorów, badaczy, studentów i aktywnych uczestników ekosystemu innowacji, startupów oraz przedsiębiorczości z Województwa Podkarpackiego. Z uwagi na pandemię koronawirusa, nasze wydarzenie przenieśliśmy do „Sieci”.

Zobacz czym jest Wednesday Innovation Night: https://www.youtube.com/watch?v=S0madJY0DJY

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚhttps://webinar.getresponse.com/wgbRf/virtual-win5

Aktywacja innowacji w czasach kryzysu

27.05.2020 (środa), godz. 17:00

Spotkanie poprowadzi: Kacper Moczarny, Project Manager WIN

WYSTĄPIĄ:

Jakub Kruszelnicki - współzałożyciel w Creative Labs. W projektach innowacyjnych pracuje od 2007 roku. Od 2014 r. sprawował funkcję Dyrektora Centrum Transferu Technologii Politechniki Krakowskiej. W 2018 roku przeniósł się do Berlina i objął funkcję koordynatora projektu H2020 OaSIS.​ Od 2019 jest również współzałożycielem krakowskiego akceleratora innowacji Creative Labs. Od 2020 Jakub dołączył do zespołu Fundingbox jako Technology Transfer Manager. Jego obowiązki obejmują głównie działania związane z kapitalizacją rezultatów projektów oraz z Własnością Intelektualną.

  • Creative Labs to akcelerator innowacji i organizacja, która kształci i rozwija przedsiębiorców oraz współtworzy rynkowe produkty i usługi. Creative Labs specjalizuje się we wdrażaniu programów innowacyjnych, których zadaniem jest stymulacja procesu intraprzedsiębiorczościowego. Zadaniem organizacji jest także pomoc w znalezieniu potencjału pracowników i uwolnienie go. Aby to zrobić, opracowali metodologię Startbox – innowacyjny program mentorski służący do rozwijania i weryfikacji pomysłów biznesowych, produktów i usług wewnątrz organizacji. 

Marcin Zaborowski - prezes i współzałożyciel startupu z portfolio HugeTecha Sellizer.

  • Sellizer to kompleksowe narzędzie do predykcji, analityki i automatyzacji sprzedaży, które wspiera działy handlowe i marketingowe. Umożliwia szybką wysyłkę spersonalizowanych ofert do nawet 500 osób na raz.

Dr inż. Roman Tabisz - Koordynator Podkarpackiej Sieci Laboratoriów Badawczych i Wzorcujących.

  • Głównym założeniem działalności PSLBiW jest współpraca mająca na celu integrację potencjału badawczego Regionu, w celu ułatwienia współpracy na linii nauka-przemysł, wspieranej przez Podkarpackie Centrum Innowacji. Sieć laboratoriów to zbiór ośrodków badawczych z województwa Podkarpackiego wraz z ich ofertą badawczą oraz najważniejszymi informacjami.

Paweł Karczewski - Analityk Inwestycyjny w VC Link funduszu VC odpowiedzialny za cały proces inwestycyjny, od pozyskania projektów do finalizacji.

  • VC LINK to fundusz typu Venture Capital powstały przy wsparciu inwestorów prywatnych oraz programu Bridge Alfa oferowanego przez NCBR. Inwestują 1 mln PLN w spółki lub projekty we wczesnej fazie rozwoju oraz wspierają je merytorycznie w budowie i dopracowaniu produktu, strategii rozwoju oraz komercjalizacji.


Udział w webinarze jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich. Aby aktywnie uczestniczyć w wydarzeniu należy zapisać się i połączyć poprzez GetResponse. Transmisja z webinaru prowadzona będzie także na Facebooku, jednak bez możliwości udziału w dyskusji.  

Virtual Wednesday Innovation Night jest ogniwem łączącym innowatorów z inwestorami, pomysłodawców z mentorami, badaczy z funduszami i uczestnikom ekosystemu - pomaga odnaleźć się Wam nawzajem i współpracować. Nie jest to zwykła konferencja, więc zapomnij o sprzedaży i marketingu, a przygotuj się na ułatwiony networking i kreatywne wystąpienia!

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚhttps://webinar.getresponse.com/wgbRf/virtual-win5

Zapraszamy!

Zespół PCI

UE UE