Virtual Wednesday Innovation Night #4 - Zarządzanie kryzysowe w kontekście doświadczeń związanych z koronawirusem

Virtual Wednesday Innovation Night #4 - Zarządzanie kryzysowe w kontekście doświadczeń związanych z koronawirusem

21 kwietnia 2020 15:00

Zapraszamy na VIRTUAL WEDNESDAY INNOVATION NIGHT #4 cykliczne spotkania dla otwartych i ciekawych ludzi (miłośników biznesu, nauki, startupów, inwestowania i prototypowania). Z uwagi na pandemię koronawirusa, tym razem przenosimy się do Sieci.


Zobacz czym jest Wednesday Innovation Night: 

https://www.youtube.com/watch?v=S0madJY0DJY


ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ - https://webinar.getresponse.com/wgbRf/virtual-win-4


Zarządzanie kryzysowe w kontekście doświadczeń związanych z koronawirusem

29.04.2020, godz. 18:00


Głównymi tematami naszego spotkania będą:

  • Relacje z ludźmi - komunikowanie wewnętrzne trudnych tematów związanych z redukcją personelu, zmniejszeniem wynagrodzeń.
  • Świat cyfrowy jako substytut spotkań i relacji bezpośrednich.
  • Analityka biznesowa jako wsparcie procesów decyzyjnych, analiza zmian sprzedaży przygotowanie się na wypadek kryzysu.


SPOTKANIE POPROWADZĄ:


dr hab., prof. UW, Dariusz Tworzydło - Prezes Zarządu EXACTO sp. z o.o. Były Prezes Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, członek Rady Etyki Public Relations. Wykładowca na studiach MBA, ale także pracownik naukowy Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie pełni również funkcję Kierownika Katedry Komunikacji Społecznej i Public Relations. Pracował i pracuje dla szeregu firm z branży lotniczej, transportowej, FMCG, sektora paliwowego i energetycznego. Przygotowywał wiele projektów badawczych i analitycznych. 


Szymon Sikorski - Prezes Zarządu i strateg w Agencji PR Publicon. Były Prezes Polskiego Stowarzyszenia Public Relations. Pełnił funkcję doradcy zarządu m.in. Association of Business Service Leaders (ABSL), Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej, WKS Śląsk Wrocław. Wykładowca Uniwersytetu Wrocławskiego, SWPS, WSE im. ks. Tischnera w Krakowie i wielu innych uczelni wyższych. Wykładowca na studiach MBA. Pracował i pracuje przede wszystkim dla największych firm z branży finansowej, nieruchomości, FMCG, BPO/BSS, sektora publicznego, gmin i samorządów.


Udział w webinarze jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich. Aby aktywnie uczestniczyć w wydarzeniu należy zapisać się i połączyć poprzez GetResponse. Transmisja z webinaru prowadzona będzie także na Facebooku, jednak bez możliwości udziału w dyskusji. 


Virtual Wednesday Innovation Night jest ogniwem łączącym innowatorów z inwestorami, pomysłodawców z mentorami, badaczy z funduszami i uczestnikom ekosystemu - pomaga odnaleźć się Wam nawzajem i współpracować. Nie jest to zwykła konferencja, więc zapomnij o sprzedaży i marketingu, a przygotuj się na ułatwiony networking i kreatywne wystąpienia!


ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ - https://webinar.getresponse.com/wgbRf/virtual-win-4


Zapraszamy!

Zespół PCI

UE UE