Wystartupuj z Protolab wprost na Electronics Show!

Wystartupuj z Protolab wprost na Electronics Show!

09 kwietnia 2020 16:04

Podkarpackie Centrum Innowacji ProtoLab wspólnie z Neweconomy zapraszają do wzięcia udziału w konkursie "Wystartupuj z Protolab wprost na Electronics Show!"


Przedmiotem konkursu jest przygotowanie prezentacji o prowadzonej przez uczestnika działalności gospodarczej lub projektu pomysłu na rozpoczęcie i prowadzenie nowego biznesu. W formie prac nie ma ograniczeń - projektem może być każdy przejaw działalności twórczej.


Celem Konkursu jest szerzenie idei przedsiębiorczości, wspieranie przedsiębiorców w tworzeniu nowych projektów poprzez doradztwo i konsultacje, a także umożliwienie uczestnikom pozyskania środków na finansowanie swojej działalności.


Aby wziąć udział w konkursie należy:

  • założyć konto na portalu www.neweconomy.pl i uzupełnić wszelkie, wymagane dane osobowe
  • wysłać zgłoszenie na maila kontakt@neweconomy.pl z tytułem wiadomości „Wystartupuj wraz z Protolab wprost na Electronics Show” 


Termin zgłaszania projektów to czwartek, 30 kwietnia 2020 r. włącznie. Spośród nadesłanych prac, wyłonionych zostanie sześciu finalistów, którzy zdaniem Organizatora swoją tematyką najpełniej realizują cele konkursu. Kreatorzy sześciu najlepszych projektów wezmą udział w kolejnym etapie i otrzymają możliwość osobistej prezentacji swojej idei. Zwycięzca zostanie wyłoniony przez Kapitułę Konkursową w wyniku głosowania.


W ocenie projektów brane będą pod uwagę: 

- Nieszablonowość

- Pomysłowość

- Wykorzystanie

- Funkcjonalność zaproponowanych rozwiązań

- Jakość prezentacji


Nagrody

Wszyscy finaliści otrzymają możliwość udostępnienia na stronie www.neweconomy.pl własnej oferty pozwalającej na zakup udziałów w kapitale zakładowym Spółki, przekazanie im dotacji lub zakupu ich produktów w przedsprzedaży.


Zwycięzca Konkursu otrzyma dodatkowo:

  • 10 000 zł na rozwój działalności,
  • 25 000 dolarów do wykorzystania na usługi Amazon Web Services Active,
  • 5 godzin konsultacji ze specjalistami od marketingu,
  • 3 godziny konsultacji prawnych,
  • 3 godziny konsultacji podatkowych.


Więcej informacji na https://neweconomy.pl/news/wystartupuj-z-protolab-wprost-na-electronics-show


Czekamy na Wasze projekty!

UE UE