Międzynarodowa delegacja zwiedziła przestrzeń PCI

Międzynarodowa delegacja zwiedziła przestrzeń PCI

15 listopada 2019 11:00
Kadra akademicka z Unii Europejskiej gościła dzisiaj w Podkarpackim Centrum Innowacji. Delegacja z Litwy, Słowacji, Portugalii i Hiszpanii poznała możliwości jakie dają pracownie, wyposażenie oraz technologie zgromadzone w ProtoLabie. 
 
Wizyta została zorganizowana w ramach projektu "SAVE start-ups" współfinansowanego z Programu Erasmus+. Celem projektu jest wzmocnienie potencjału wewnętrznego start-upów poprzez opracowanie i wdrożenie profilowanej oferty edukacyjnej dla osób młodych. Pobyt gości z Unii Europejskiej to efekt współpracy Podkarpackiego Centrum Innowacji z Rzeszowską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A. 
 
To pierwsze międzynarodowe spotkanie partnerów tego projektu oraz pierwsza wizyta studyjna w Polsce. Jednym z punktów na mapie zatrzymania było Podkarpackie Centrum Innowacji. Zaprezentowaliśmy ProtoLab, jako innowacyjne miejsce przyjazne dla powstających w naszym regionie start-upów zakładanych przez ludzi młodych. Wizyta studyjna w PCI trwała godzinę i została przeprowadzona w języku angielskim
UE UE