Tydzień przedsiębiorczości i szkolenie dla start-upów

Tydzień przedsiębiorczości i szkolenie dla start-upów

21 listopada 2019 10:00
W ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, w siedzibie Podkarpackiego Centrum Innowacji miało miejsce szkolenie warsztatowe dla przyszłych start-upów w kwestii pozyskania środków z Funduszy Europejskich. Wydarzenie zostało przeprowadzone w ramach Podkarpackiej Akademii Startupów dla osób, które w niedalekiej przyszłości planują założyć własny biznes.
 
Zgromadzeni goście uzyskali fachową wiedzę, jakie są najpopularniejsze modele działania: od pomysłu, przez stworzenie i dalsze prowadzenie własnego start-upu. Nie zabrakło także poradnictwa biznesowego, możliwości i źródeł finansowania zewnętrznego, głównie z Funduszy Europejskich na powstanie i rozwój indywidualnego projektu. 
 
Wykłady przeprowadził Sebastian Kolisz, mentor w Start-up Akademi z Warszawy. To specjalista z wieloletnim doświadczeniem w kwestii funkcjonowania Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości w Polsce. Koordynatorem projektu byli Angelika Kisiel i Arkadiusz Turczyński, specjaliści ds. Funduszy Europejskich z Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie.
UE UE