Zapraszamy na Better World Hackathon 2019

Zapraszamy na Better World Hackathon 2019

02 grudnia 2019 10:00
To konkurs programistyczny skierowany do ludzi, którzy chcą spróbować swoich sił w wyzwaniu pod nazwą „Lepszy Świat”. Celem wydarzenia jest powstanie rozwiązań internetowych, które  w odniesieniu do hasła imprezy pozwolą stworzyć ten przyszłościowy lepszy świat. 
 
Better World Hackathon 2019 został zaplanowany w dniach 7 grudnia (sobota) od godz. 12:00 – 8 grudnia (niedziela) do godz. 16:00 w siedzibie Podkarpackiego Centrum Innowacji w Rzeszowie przy ulicy Lenartowicza 4, (aula ProtoLab). Uczestnicy będą rywalizować w 4-osobowych zespołach, można także przyjść samodzielnie i dołączyć do powstającej drużyny. Dla najlepszych zespołów generujących innowacyjne projekty nagrody pieniężne. Zwycięzcy otrzymają 5.000 zł. Drugie miejsce to kwota 3.000 zł, miejsce trzecie zaś to 2.000 zł. 
 
Hackathon ma charakter interdyscyplinarny i jest skierowany do szerokiej grupy odbiorców: ludzi związanych z branżą IT, grafików, informatyków, programistów, twórców gier komputerowych, interfejsów i oprogramowania oraz przedstawicieli innych branż związanych m.in. z biznesem, nauką, marketingiem, socjologią.
 
Impreza ma charakter 24 godzinnych zawodów. Podkarpackie Centrum Innowacji zapewnia napoje i jedzenie oraz miejsce do snu i regeneracji utraconych sił. Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 504 238 352. 
 
Obowiązuje wcześniejsza rejestracja: 
UE UE