Better World Hackathon 2019 dzień 1

Better World Hackathon 2019 dzień 1

07 grudnia 2019 12:00
Wystartował Better World Hackathon 2019. W siedzibie Podkarpackiego Centrum Innowacji w Rzeszowie pracuje kilka zespołów programistycznych. Celem ich pracy jest stworzenie rozwiązań internetowych, które dotyczą środowiska, problemów społecznych i żywności. To tematy, które bezpośrednio odnoszą się do hasła imprezy „Lepszy świat”. 
 
Zespoły robocze podczas pracy nad projektami mają wsparcie profesjonalnych mentorów: Andrzej Burnat (socjolog, zarządza projektami dofinansowanymi z Unii Europejskiej), Grzegorz Dworak (programista, kierownik zespołu projektowego IT),  Andrzej Lesiak (właściciel firmy z branży IT, propagator idei lekkiej elektro-mobilności), którzy poprzez wiedzę z różnych dziedzin życia pomagają i doradzają na etapie pierwszych prac. 
 
Poniżej foto-galeria obrazująca pierwsze godziny twórczej pracy w pracowniach ProtoLab. Przed uczestnikami kilkanaście godzin intensywnej nocy, jutrzejszego poranka i przedpołudnia. Podkarpackie Centrum Innowacji zapewnia napoje i jedzenie oraz miejsce do snu i regeneracji utraconych sił. Jutro po południu poznamy efekty ich pracy. 
UE UE