ZAPROSZENIE Wednesday Innovation Night #12 (17.12.2019, godz. 18:00)

ZAPROSZENIE Wednesday Innovation Night #12 (17.12.2019, godz. 18:00)

11 grudnia 2019 10:00
Podkarpackie Centrum Innowacji zaprasza na WEDNESDAY INNOVATION NIGHT - Biznes, nauka i technologie – to pilotaż comiesięcznego spotkania dla otwartych i ciekawych ludzi oraz miłośników biznesu, nauki i startupów gromadzących się, aby dobrze się bawić, budować relacje, inspirować, angażować się w rozwijanie społeczności oraz uczenie się od siebie nawzajem. Rzuć sobie wyzwanie, aby myśleć poza swoimi normami i rozwijaj się w różnych kierunkach. Dziel się swoimi pomysłami i opiniami oraz buduj relacje z ludźmi z innych dziedzin i branż.
 
To miejsce dla takich ludzi, jak Ty! Projekt organizowany jest w ramach PODKARPACKIEGO GRUDNIA INNOWACJI.
 
Nawet w dzisiejszym cyfrowym świecie ważne jest, aby mieć fizyczną przestrzeń na półprzypadkowe spotkania, które sprzyjają np. burzy mózgów, pobudzaniu kreatywności, budowaniu relacji czy rozwijaniu swoich badań czy biznesu. Spotkania osobiste ustanawiają zaufanie, które jest tak istotne dla budowania współpracy, w szczególności w przypadku innowacyjnych i ryzykownych projektów w dowolnej dziedzinie czy branży.  
 
TERMIN I LOKALIZACJA:
17.12.2019, godz.18:00, Podkarpackie Centrum Innowacji, ul. Lenartowicza 4 (Rzeszów), aula ProtoLab.
 
AGENDA SPOTKANIA:
17:45 – 18:10 – Rejestracja na wydarzenie
18:10 – 18:20 – Otwarcie RTIM #12 - Sławomir Olejnik (Dyrektor Zarządzający ds. Rozwoju PCI),
18:20 – 18:35 – Impact Talk: „Jak z nauki i badań zrobić swój biznes?” - Jacek Kubrak (Prezes Zarządu PCI),
18:35 – 18:40 – Prezentacja projektu z ProtoLab,
18:40 – 18:55 – Impact Talk: „Wielopokoleniowy startup technologiczny – to możliwe!” Artur Thielmann (Dyrektor Operacyjny PCI), 
18:55 – 19:05 – Prezentacja pomysłu naukowego na biznes (Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania) (TBC). 
19:05 – 19:20 – Impact Talk: „DigitalPoland, startupy i innowacje” - Piotr Mieczkowski GOŚC SPECJALNY (Dyrektor Zarządzający Fundacji DigitalPoland) linkedin.com/in/piotrmieczkowski
19:20 – 20:00 – Panel dyskusyjny z udziałem publiczności: „Budujemy Społeczność Regionalnego Ekosystemu Innowacji i Startupów?”
– Piotr Mieczkowski (Dyrektor Zarządzający Fundacji DigitalPoland)  
– Wojciech Materna (Prezes KlastraIT) (TBC),
– Krystian Kampinos (Wiceprezes Zarządu RARR) (TBC),
– Daniel Dereniowski (Prezes Zarządu Huge Tech Sp. z o.o. (TBC),
–  Jacek Kubrak (Prezes Zarządu PCI).
Prowadzący: Sławomir Olejnik (Dyrektor Zarządzający ds. Rozwoju PCI).
20:00 – 21:30 – Networking, poczęstunek i dobra zabawa :)
 
Wydarzenie jest fizycznym ogniwem pomagającym innowatorom i uczestnikom ekosystemu odnaleźć się i współpracować. Nie jest to zwykła konferencja, więc zapomnij o sprzedaży i marketingu, przygotuj się na ułatwiony networking i mnóstwo kreatywnych wystąpień! Przeznaczone jest dla: naukowców, mentorów, przedsiębiorców, inwestorów, studentów, kół naukowych, innowatorów, wynalazców i młodych ludzi z głowami pełnymi ambitnych pomysłów funkcjonujących w Regionalnym Ekosystemie Innowacji i Startupów (REIS). 
 
Spotkanie jest bezpłatne i otwarte dla wszystkich. Głównym punktem będzie ułatwienie komunikacji i tworzenie nowoczesnej sieci kontaktów wspieranej przez specjalistów z PCI.
 
Odbędą się nieformalne, otwarte i interaktywne rozmowy celem których jest integracja środowiska oraz ekosystem innowacji i startupów.
 
ZAPRASZAMY!!!
Zespół PCI 
UE UE