Rzeszów Wednesday Innovation Night w Podkarpackim Centrum Innowacji

Rzeszów Wednesday Innovation Night w Podkarpackim Centrum Innowacji

19 grudnia 2019 12:00
Podkarpackie Centrum Innowacji było organizatorem imprezy WEDNESDAY INNOVATION NIGHT. To pilotaż comiesięcznego spotkania dla otwartych i ciekawych ludzi,  miłośników biznesu, nauki i startupów oraz ambitnych pomysłów funkcjonujących w Regionalnym Ekosystemie Innowacji i Startupów (REIS). Projekt był organizowany w ramach PODKARPACKIEGO GRUDNIA INNOWACJI.
 
W grafiku imprezy w dniu 17 grudnia br. znalazły się ciekawe wystąpienia: Jacek Kubrak „Jak z nauki i badań zrobić swój biznes?”, Artur Thielmann „Wielopokoleniowy startup technologiczny, to możliwe!” oraz gość specjalny Piotr Mieczkowski (Dyrektor Zarządzający Fundacji DigitalPoland) „DigitalPoland, startupy i innowacje”. 
 
Wednesday Innovation Night w PCI to spotkania, które mają na celu budowanie relacji i współpracę pomiędzy ludźmi z innych dziedzin i branż oraz tworzenie nowoczesnej sieci kontaktów wspieranej przez specjalistów z PCI. Pośród gości przybyłych na spotkanie znalazło się szerokie grono: naukowców, mentorów, przedsiębiorców, inwestorów, studentów, kół naukowych, innowatorów, wynalazców i młodych ludzi z głowami pełnymi ambitnych pomysłów. 
 
Wieczór skończył panel dyskusyjny z ekspertami w składzie Piotr Mieczkowski (Dyrektor Zarządzający Fundacji DigitalPoland), Wojciech Materna (Prezes KlastraIT), Jacek Kubrak (Prezes Zarządu PCI) z udziałem publiczności: „Budujemy Społeczność Regionalnego Ekosystemu Innowacji i Startupów?”. Prowadzącym był Sławomir Olejnik (Dyrektor Zarządzający ds. Rozwoju PCI). 
UE UE