KONKURS "PRZESTRZEŃ KREATYWNOŚCI", to biznesplan dla szkół średnich i studentów

KONKURS "PRZESTRZEŃ KREATYWNOŚCI", to biznesplan dla szkół średnich i studentów

19 grudnia 2019 10:00
Temat: zakres biznesplanów obejmuje dziedziny: lotnictwo, kosmonautyka, motoryzacja, informatyka, telekomunikacja i jakość życia. To Inteligentne Specjalizacje Podkarpacia. 
Adresaci: konkurs jest skierowany do uczniów szkół średnich i studentów z Województwa Podkarpackiego, których zainteresowania dotyczą w/w specjalizacji.
Cel: uczniowie i studenci otrzymali możliwość prezentacji własnych pomysłów, które w przyszłości mają szanse zaistnieć na rynku w postaci produktów i usług. Program Inkubacyjny PCI zapewnia opiekę mentorską i wsparcie administracyjno-prawne.
Patronat Honorowy: konkurs objęty jest Honorowym Patronatem Władysława Ortyla, Marszałka Województwa Podkarpackiego.
 
Składanie kompletnych biznesplanów 10 stycznia 2020 r. godz. 16.00. Następnie ocena formalna i merytoryczna zgłoszonych biznesplanów przez Kapitułę Konkursową. I etap 27 stycznia 2020 r. ogłoszenie Finalistów Konkursu na stronie internetowej PCI, wyłonionych przez Kapitułę Konkursową. II etap Finał Konkursu 31 stycznia 2020 r. godz. 12:00. Autorzy zaprezentują swój pomysł na biznes plan przed Kapitułą Konkursu, złożoną z przedstawicieli Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego, organizacji gospodarczych, a także klastrów działających w obszarach Inteligentnych Specjalizacji Podkarpacia.
 
Nagrody: I, II i III miejsce – dostęp do wyposażenia pracowni Protolab w PCI celem stworzenia prototypu produktu lub usługi. Opiekę mentorów, aniołów biznesu i partnerów PCI, wsparcie prawne i księgowe, pomoc kadry naukowej podkarpackich uczelni wyższych. Szkolenia i warsztaty w celu pozyskania finansowania ze źródeł zewnętrznych. Zaangażowanie firm, instytucji i partnerów z obszaru Inteligentnych Specjalizacji Podkarpacia. Vouchery od firmy Creative Labs na usługę StartBox pomocną podczas powstawania i testowania indywidualnego produktu lub usługi oraz program BrainCore zawierający testy rozwoju i coaching.
 
Szczegóły konkursu: dostępne pod adresem strony https://konkurs.pcinn.org/
 
 
Kontakt: Paweł Szlachta, koordynator konkursu w PCI, mail: biznesplan@pcinn.org
UE UE