ZAPROSZENIE: warsztaty Wojciech Szapiel GROWING PAINS współpracy nauka-biznes (09.01.2020)

ZAPROSZENIE: warsztaty Wojciech Szapiel GROWING PAINS współpracy nauka-biznes (09.01.2020)

31 grudnia 2019 10:00
Podkarpackie Centrum Innowacji zaprasza na warsztat GROWING PAINS współpracy nauka-biznes, które poprowadzi Wojciech Szapiel. Odbędzie się on w dniu 9 stycznia 2020 r., w godz. 17:00-20:00 w siedzibie PCI, Rzeszów, ul. Lenartowicza 4, aula ProtoLab. 
 
Metodyka ta zakłada rozpoznawanie i pokonywanie tzw. barier wzrostu przedsiębiorstw, co pozwala na budowanie organizacji, która trwale odnosi sukcesy. Jest stosowana przez wiele firm (Starbucks, Movenpick, PIMCO, Allianz i IBM). Warsztat obejmuje tematy: trendy globalne w biznesie, wpływ trendów globalnych na zarządzanie, wyniki badań GROWING PAINS w Polsce, jak zbudować firmę, która skutecznie wygra na rynku, jak zbudować Państwo Technologiczne? Oraz Wojciech Szapiel – Q&A.
 
Wojciech Szapiel to menedżer, ekspert w dziedzinie transferu technologii i pozyskiwania kapitału. Specjalizuje się w doradztwie strategicznym. Pracował dla renomowanych firm w Polsce i Wlk. Brytanii. Współautor strategii zmian i rozwoju przedsiębiorstw oraz przekształceń kapitałowych w sektorach, energetycznym, finansowym, IT. 
 
Szkolenie jest bezpłatne i skierowane do przedsiębiorców, naukowców i kadry zarządzającej. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja: https://bit.ly/2QcPwNT
UE UE