Akcelerator Surferzy Wiedzy

Akcelerator Surferzy Wiedzy

08 lipca 2019 18:57

Surferzy Wiedzy to akcelerator, który adresowany jest do specjalistów i pasjonatów nowych technologii. Ludzi mających pomysły na projekt z obszaru EDTech, tj. łączenia edukacji z technologią. Celem programu jest przyspieszenie pracy nad produktem i pomoc w rozwoju biznesowym. Surferzy Wiedzy pomagają w opracowaniu strategii biznesowej, pierwszej sprzedaży oraz przygotowuje do rozmów z inwestorami. Uczestnicy mają możliwość rozwoju poprzez wzięcie udziału w warsztatach z zakresu biznesu i technologii, ponadto pomoc będą mogli uzyskać od ekspertów-men    torów a przystosowana przestrzeń (multimedialna infrastruktura) sprawi, że uczestnicy z łatwością wypracują w szybkim tempie założenia swojego produktu. Ten projekt to szansa dla młodych przedsiębiorców na wypróbowanie swoich pomysłów a nawet zbudowanie własnego biznesu w oparciu o wiedzę, pasję oraz doświadczenie. Proces akceleracji będzie odbywał się w trzech krokach:              

 

1.Summercamp / 2.Mentoring / 3.Praca w studio*

*Szczegółowe informacje o każdym z etapów znajdują się pod linkiem: https://surferzywiedzy.pl/influencer/

 

Już w lipcu rusza edycja Surferów Wiedzy skierowana do internetowych twórców, m.in. youtuberów, influencerów, czy blogerów. Ta edycja będzie trwała przez 6 dni (22-27 lipca), co umożliwi efektywniejsze i maksymalne wykorzystanie wydarzenia. Udział w akceleratorze jest finansowany w formie pomocy de minimis – (uczestnicy po podpisaniu stosownych umów nie płacą za udział z własnej kieszeni).

 

Do końca rekrutacji zostało tylko kilka dni, serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu. Rejestracji można dokonać  na stronie Surferów Wiedzy. Więcej informacji dostępnych pod adresem:      

https://surferzywiedzy.pl/influencer/

UE UE