ZAPROSZENIE: Jak sprzedawać za granicę przez Internet – z małą pomocą od Google (15.01.2020)

ZAPROSZENIE: Jak sprzedawać za granicę przez Internet – z małą pomocą od Google (15.01.2020)

13 stycznia 2020 16:11
W najbliższą środę Podkarpackie Centrum Innowacji organizuje bezpłatne szkolenie pt. „Jak sprzedawać za granicę przez Internet – z małą pomocą od Google”. Wydarzenie dedykowane  jest dla firm oraz przedsiębiorców z Rzeszowa i regionu. Podczas szkolenia zainteresowani tematem, dowiedzą się, w jaki sposób ocenić potencjał rynków zagranicznych, o czym trzeba pamiętać przy wejściu na nowe rynki, jak za pomocą bezpłatnych i dostępnych narzędzi rozpocząć lub usprawnić ekspansję zagraniczną swojej firmy oraz jak skorzystać z bezpłatnego i indywidualnego wsparcia doradcy Google Internetowe Rewolucje w eksporcie. 
 
Szkolenie poprowadzi Damian Nowak z projektu Google Internetowe Rewolucje w eksporcie. To doradca i lider w projekcie Google. Doświadczenia zdobywał w rozgłośniach radiowych i prasie oraz jako kierownik działu marketingu w agencji eventowo-marketingowej. Przeprowadził kilkaset godzin indywidualnych spotkań, szkoleń, prelekcji i warsztatów dla przedsiębiorców i instytucji. Prowadzi własną agencję marketingową. Obecnie dzieli się doświadczeniami i wiedzą, wskazując możliwości wykorzystania marketingu internetowego oraz nowych technologii do rozwoju przedsiębiorstw.
 
Szkolenie w środę (15 stycznia), jest bezpłatne. Początek godzina 17.00. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja. Link: 
 
Dodatkowo: w piątek (17 stycznia) w Podkarpackim Centrum Innowacji będzie możliwość indywidualnych godzinnych konsultacji od 10:00 do 18:00. Obowiązują zapisy pod numerem telefonu: 504-238-352 i potwierdzenie obecności. 
UE UE