Ruszył kolejny nabór do Programu grantowego na prace B+R jednostek naukowych!

Ruszył kolejny nabór do Programu grantowego na prace B+R jednostek naukowych!

03 lutego 2020 15:54
Informujemy, że uruchomiliśmy kolejny nabór wniosków do Programu grantowego na prace B+R jednostek naukowych. To pierwszy konkurs w tym roku, a drugi w całej historii Programu grantowego PCI. Łączna pula środków na dofinansowania w tym naborze wynosi 6 mln zł i jest o 2 mln zł większa w porównaniu do zeszłorocznej edycji konkursu. 
 
Kwota pojedynczego grantu mieści się w przedziale 40 000 – 200 000 zł. Wnioski do Programu mogą być składane przez zespoły naukowe, których Liderzy są zatrudnieni na umowę o pracę na Politechnice Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza, na Uniwersytecie Rzeszowskim lub w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie (będących Partnerami projektu PCI). Termin na złożenie wniosków za pośrednictwem systemu on-line mija 15 marca br. o godz. 23:59.
 
Dokumentacja konkursowa oraz dostęp do systemu on-line służącego do składania wniosków znajduje się na stronie internetowej: https://projekty.pcinn.org/konkurs-br-n2
 
Odpowiedzi na pytania związane z konkursem można uzyskać za pośrednictwem korespondencji e-mailowej na adres: programgrantowy@pcinn.org lub poprzez kontakt z pracownikami PCI pod numerami telefonów: 515 410 773, 515 410 769 lub 504 238 116
 
Dla zespołów naukowych zainteresowanych aplikowaniem w ramach konkursu, zorganizowane zostanie w dniu 12 lutego br. szkolenie w siedzibie PCI. Szczegółowe informacje na ten temat zostaną udostępnione za pośrednictwem uczelni. Zakładamy dwa kolejne szkolenia w lutym oraz marcu br. 
 
Konkurs jest realizowany w ramach projektu „Podkarpackie Centrum Innowacji” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.
UE UE