Szkolenie: Warm up! Rozgrzej swój biznes (17.03.2020)

Szkolenie: Warm up! Rozgrzej swój biznes (17.03.2020)

06 lutego 2020 15:49
To nowy cykl wydarzeń w Podkarpackim Centrum Innowacji. Podczas spotkania w dniu 17 marca br. w naszej siedzibie wystąpią: Mateusz Błoniarz, Maciej Rałowski, Ewa Walas-Kaźmierczak i Arkadiusz Korbelak. Prelegenci podzielą się swoją wiedza i informacjami, które dotyczą: możliwościami pozyskiwania środków na rozwój biznesu, prawnymi aspektami dotyczącymi spółek, budowania wizerunku firmy oraz jak skutecznie budować relacje wewnątrz każdej firmy. Poznaj prelegentów:
 
Mateusz Błoniarz – niezależny ekspert finansowy. Reprezentuje markę MB PREMIUM – FINANCE SOLUTIONS. To współautorzy „Akademii  Rozwoju Biznesu” oraz partnerzy Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. oraz Podkarpackiego Funduszu Rozwoju. Popularyzuje pożyczki z wsparciem Unii Europejskiej, kredyty bankowe i poza bankowe, leasing, factoring, pożyczki dla startup-ów. Jako ekspert współpracuje z osobami, które planują otworzyć własną firmę, przedsiębiorstwami z zakresu MŚP, wspólnikami spółek osobowych i handlowych oraz właścicielami jednoosobowych działalności gospodarczych. 
 
Maciej Rałowski – reporter i fotograf. Zawodowo związany z takimi mediami Gazeta Wyborcza i Rzeszów News. Specjalizuje się w marketingu i zarządzaniu marką. Na co dzień specjalista fotografii handlowej , eventów, fotografii do artykułów i reportaży. Fachowiec identyfikacji wizualnej, logotypów i grafiki oraz materiałów promocyjnych i projektów stron WWW.
 
Arkadiusz Korbelak – adwokat z kancelarii Korbelak, Kłak i Kędzierski. Reprezentuje grupę, która zajmuje się obsługę prawną biznesu, instytucji publicznych oraz klientów indywidualnych. Kancelaria udziela wsparcia dla przedsięwzięć gospodarczych, podmiotów prowadzącym działalność gospodarczą, małych i średnich przedsiębiorstw, a także podmiotów zagranicznych z różnych sektorów gospodarki oraz cudzoziemców i spółek przez nich zarządzanych. Wspierają także trzeci sektor: fundacje, stowarzyszenia i organizacje pozarządowe.
 
Ewa Walas-Kaźmierczak – dyrektor oddziału Podkarpackiego Izby Coachingu. Jestem akredytowanym coachem ICI. Coachingiem zajmuję się od 2012 roku. Ukończyła szkołę coachingu I i II stopnia, szkołę Team Coaching oraz szkołę coachingu w biznesie. Mając na uwadze dalszy rozwój i profesjonalizm, systematycznie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w branżowych szkoleniach i konferencjach.
 
Agenda Warm up! Rozgrzej swój biznes:
 
17:00 – 17:10 / Wprowadzenie
17:10 – 17:20 / Protolab
17:20 – 17:40 / Mateusz Błoniarz / Sposoby finansowania na start 
17:40 – 18:00 / Maciej Rałowski / Jak budować wizerunek firmy
18:00 – 18:20 / Przerwa kawowa
18:20 – 18:40 / Adwokat Arkadiusz Koberlak / Aspekty prawne spółek 
18:40 – 19:00 / Ewa Walas / Relacje wewnątrz przedsiębiorstwa 
 
UE UE