PCI na spotkaniu z inwestorami SSE Euro-Park Mielec 2020

PCI na spotkaniu z inwestorami SSE Euro-Park Mielec 2020

11 lutego 2020 15:30
Przedstawiciele Podkarpackiego Centrum Innowacji uczestniczyli na spotkaniu z inwestorami Specjalnej Strefy Ekonomicznej Euro-Park Mielec 2020. Organizatorem wydarzenia w dniu 31 stycznia 2020 r. była Agencja Rozwoju Przemysłu z Mielca.
 
Było to ważne wydarzenie dla życia gospodarczego Mielca i regionu. W jednym miejscu spotkało się 200 przedstawicieli z różnych branż. Pośród nich ważne i wiodące sektory dla mieleckiej strefy czyli: lotnictwo, IT, motoryzacja, przetwórstwo i obróbka drewna oraz metalu. Dodatkowo inne branże: budowlana, logistyka, a także elektryczność. Nie zabrakło przedstawicieli samorządu i jednostek z otoczenia biznesu i blisko współpracujących ze strefą. 
 
Podkarpackiego Centrum Innowacji było reprezentowane przez Krzysztofa Borowicza managera ds. programu grantowego oraz Marcina Dygonia zastępcę dyrektora ds. operacyjnych. Podczas wydarzenia zapoznali się ze specyfiką firm z Euro Parku, uczestniczyli w biznesowym networkingu, przedstawili również informacje o działalności i możliwościach współpracy z PCI.  
UE UE