Szkolenia grantowe na Uniwersytecie i Politechnice Rzeszowskiej

Szkolenia grantowe na Uniwersytecie i Politechnice Rzeszowskiej

18 lutego 2020 15:06
Podkarpackie Centrum Innowacji było organizatorem szkoleń zewnętrznych, które na przestrzeni ostatniego tygodnia odbyły się  na uczelniach wyższych naszego regionu. To efekt dużego zainteresowania i ilości chętnych, którzy zgłaszają się do „Programu grantowego na prace B+R jednostek naukowych” w ramach projektu „Podkarpackie Centrum Innowacji”. To projekt w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020. 
 
Przedstawiciele działu grantów Podkarpackie Centrum Innowacji podczas spotkań na Uniwersytecie Rzeszowskim (14 lutego) i Politechnice Rzeszowskiej (18 lutego) przedstawił główne zasad drugiego naboru do programu grantowego, zaprezentował również system on-line do składania wniosków aplikacyjnych. 
 
W spotkaniu uczestniczyła kadra naukowa, personel akademicki oraz studenci i przedstawiciele kół naukowych Uniwersytetu i Politechniki Rzeszowskiej. Łącznie uczestniczyło 120 osób (30 osób Uniwersytet i 90 osób Politechnika). Każde szkolenia zakończyły rozmowy i konsultacje ze specjalistami ds. programu grantowego w Podkarpackim Centrum Innowacji. 
UE UE