TSLA EXPO RZESZÓW 2018

TSLA EXPO RZESZÓW 2018

14 września 2018 14:49
Kongres TSLA EXPO RZESZÓW 2018 to wydarzenie poruszające tematykę skupiającą się na gałęziach przemysłu oraz sektorach gospodarki, z jakich w Polsce i na świecie znane jest Podkarpacie, organizowane przez Międzynarodowe Targi Rzeszowskie i Klaster Expo przy aktywnym współudziale Podkarpackiego Urzędu Marszałkowskiego, DKV i GOC Harley-Davidson Rzeszów.
Kongres  TSLA EXPO RZESZÓW 2018 będzie podzielony na panele tematyczne poruszające ważne zagadnienia z zakresu transportu i logistyki połączonych z możliwością skorzystania z indywidualnych bezpłatnych usług doradczych z zakresu przepisów transportu drogowego.
 
 
Kongres jest świetnym miejscem dla małych i średnich przedsiębiorców, chcących zaprezentować swoją ofertę dziesiątkom potencjalnym partnerom biznesowym. Jako gość, każdy będzie mógł zyskać możliwość odbycia jazd testowych najnowszymi pojazdami z branży transportowej oraz możliwość wygrania Harleya Davidsona.
Głównymi celami Kongresu będzie:
• ukazanie i popularyzacja wiedzy naukowej i technicznej,
 
• zwiększanie potencjału podkarpackiej motoryzacji, transportu,
 
• zapoznanie się z najnowszymi trendami z branży transportowej,
 
• przegląd rynku poprzez  sprawdzenie konkurencyjności i jakości.
 
 
Kongres TSLA EXPO RZESZÓW 2018 odbędzie się 28 września 2018 roku w Centrum Wystawienniczo-KongresoweymWojewództwa Podkarpackiego Jasionka 953 k. Rzeszowa.
 
Z przyjemnością informujemy, że Podkarpackie Centrum Innowacji również pojawi się na TSLA EXPO RZESZÓW 2018.
Jeśli masz pytania, chciałbyś dowiedzieć się więcej o PCI, zapraszamy do naszego stoiska.
 
Więcej informacji oraz rejestracja na stronie internetowej.

UE UE