Wednesday Innovation Night #3

Wednesday Innovation Night #3

05 marca 2020 14:00
W Podkarpackim Centrum Innowacji kolejna edycja WEDNESDAY INNOVATION NIGHT #3. Gościem specjalnym wydarzenia był Lech Kaniuk przedsiębiorca, innowator, autor książek, międzynarodowy inwestor. Wystąpił jako ekspert w ciekawej prezentacji „Siła Pędu, jak budować i skalować biznes?”. 
 
W środę (04.03.2020 r.) przestrzeń eventowa w PCI  zgromadziła ponad 70 osób. WIN to cykliczne spotkania dla miłośników biznesu, nauki, startupów, inwestowania i prototypowania. Wydarzenie jest organizowane przez Podkarpackie Centrum Innowacji. W przestrzeniach PCI budowane są  relacje, jest szansa na inspirację, dobrą zabawę, a goście angażują się w rozwijanie wspólnej społeczności.
 
Pośród ciekawych prelegentów wystąpił Sławomir Olejnik, Dyrektor Zarządzający ds. Rozwoju PCI w temacie „Jak PCI łączy naukę z biznesem – możliwości współpracy.” Uliana Hoian z Centrum Wdrożeniowo-Usługowe WSIiZ  poruszyła temat „Uczelniane laboratorium usługowe – co zrobić by przynosiło zyski? Przykład CWU WSIiZ”. Karol Kibałko z Podkarpackiego Centrum Innowacji zaprezentował przestrzeń do pracy w PCI ProtoLab oraz aktualne projekty naukowe, nad którymi pracują zespoły studenckie. Zaprezentowano także startup z portfolio HugeTECH. 
 
Gościem specjalnym Wednesday Innovation Night #3 był Lech Kaniuk (www.lechkaniuk.com). Przedsiębiorca, innowator, międzynarodowy inwestor i autor książki „Siła Pędu”. Współautor sukcesów takich marek jak: Delivery Hero, PizzaPortal, iTaxi, Bean & Buddies czy SunRoof. Ekspert od innowacji i skalowania biznesu. Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych osób na polskiej scenie startupowej. 
 
Imprezę zakończył panel dyskusyjny „Rozwijanie i skalowanie biznesu” z ekspertami  Jacek Kubrak, Prezes PCI oraz Lech Kaniuk. Na końcu ciekawy networking.
UE UE