Szkolenie Google „Jak sprzedawać za granicę przez Internet”

Szkolenie Google „Jak sprzedawać za granicę przez Internet”

12 marca 2020 14:28
W PCI szkolenie dla firm oraz przedsiębiorców z Rzeszowa i regionu „Jak sprzedawać za granicę przez Internet – z małą pomocą od Google”. Wydarzenie w dniu 11marca br. przeprowadził Damian Nowak z projektu Google Internetowe Rewolucje w eksporcie. Podczas szkolenia zainteresowani tematem, dowiedzieli się, jak za pomocą bezpłatnych i dostępnych narzędzi rozpocząć, a potem usprawnić promocję i ekspansję firmy za granicą. Przekazano dużo ciekawej i praktycznej wiedzy. Funkcjonujemy w dobie Internetu, dlatego firmy muszą umiejętnie poruszać się w sieci. 
 
Damian Nowak to doradca i lider w projekcie Google. Doświadczenia zdobywał w rozgłośniach radiowych i prasie oraz jako kierownik działu marketingu w agencji eventowo-marketingowej. Przeprowadził kilkaset godzin indywidualnych spotkań, szkoleń, prelekcji i warsztatów dla przedsiębiorców i instytucji. Prowadzi agencję marketingową. Obecnie dzieli się doświadczeniami i wiedzą, wskazując możliwości wykorzystania marketingu internetowego oraz nowych technologii do rozwoju przedsiębiorstw.
 
Google jest organizacją, która pomaga przedsiębiorcom w budowaniu biznesu, rozwijaniu sprzedaży i wzmacnianiu przewagi na rynku krajowym jak i zagranicznym. Wydarzenie miało charakter bezpłatny i było dostępne dla firm oraz przedsiębiorców z Rzeszowa i regionu.
UE UE