Trening kompetencji miękkich

Trening kompetencji miękkich

07 listopada 2019 15:56

“Jesteś jedyną osobą na świecie, która może wykorzystać Swój potencjał.” Zig Ziglar

Nie ma lepszego uczucia na świecie, niż odnaleźć swoje talenty, wcielać je w życie, pracować dla czystej przyjemności i budzić się pełnym chęci do działania. Jednak skąd czerpać na nie energię i pomysły?

Podczas warsztatu będziesz miał okazję przypomnieć sobie o tym, do czego jesteś stworzony i co zawsze chciałeś osiągnąć. Weźmiesz udział w grach i zabawach szkoleniowych. Poznasz najlepsze sposoby na samorealizację zaczerpnięte wprost od najwybitniejszych innowatorów tego świata.

W programie szkolenia:
- Ćwiczenia pomagające zidentyfikować Twój potencjał.
- Gry i zabawy szkoleniowe.
- Ćwiczenia wzmacniające kreatywność i komunikację interpersonalną.
- Sekrety ludzi sukcesu - sposoby na energię do swoich działań.
- Moduł dotyczący Programu “Projektor - wolontariat studencki”


Dołącz do szkoleniajeżeli jesteś: studentem/studentką lub absolwentem/absolwentką do 29 roku życia i chcesz dowiedzieć się jak w praktyce działa PROJEKTOR - wolontariat studencki.

 Data: 15.11.2019 r.

 Godz. 10:00 – 15:00

 Miejsce: Podkarpackie Centrum Innowacji, Lenartowicza 4, 35-051 Rzeszów

 Zapisz się na szkolenie:
https://app.projektor.org.pl

Czekamy na zgłoszenia do 14 listopada (czwartek) do godz. 14:00

Kilka słów o prowadzącym:

Aleksandra Niemiec – żeńska wersja Neila Armstronga, pasjonatka stawiania pierwszych kroków. Ola nie patrzy, czy ktoś wcześniej tego dokonał, po prostu idzie i to robi. W ciągu minionego roku jako wolontariuszka programu „Projektor – wolontariat studencki” tworzyła warsztaty edukacyjne dla dzieci doskonale odnajdując się w coraz to nowych pomysłach, stała się liderką XIV edycji Programu koordynując swój pierwszy projekt społeczny „Weź nie hejtuj, weź się przytul” oraz wewnętrznym trenerem PROJEKTORa i działań animacyjnych.

UE UE